لیزر فلزات جهت تولید درب‌های ساختمانی

خدمات برش لیزر فلزات در صنعت، کاربردهای فراوانی دارد. یکی از کاربردهای خدمات لیزر فلزات ، برش لیزر ورق های آهنی در ساختمان ها می باشد. در سال های اخیر با افزایش روز افزون دستگاه های لیزر نسبت به گذشته و کاهش قیمت خدمات لیزر دامنه استفاده از برش های لیزری در بخش ساختمان افزایش چشمگیری را داشته است. برش لیزر پنجره ، برش لیزر در های ساختمان . برش لیزر لوازم تزئیناتی و بسیاری موارد دیگر ، از جمله کاربردهای برش های لیزر ورق های اهن و استیل در صنعت ساختمان محسوب می شوند.

درب های ساختمانی فلزی با برش CNC

این روزها خرید درب های فلزی برش لیزری CNC به یکی از نیاز های بدیل صنعت ساختمان تبدیل شده است چراکه این درب ها از ظاهری شیک و جذاب و قیمتی مناسب و نیز بخاطر یکپارچه بودن سازه دراین مدل درب ها، از امنیت بالایی برخوردارهستند.
شرکت پارسا لیزر افتخار این را دارد که با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا، بصورت انبوه تولید و به سرتاسر کشور ارسال می گردد. تنوع محصولی بیش از 500 طرح و مدل که به دلیل تولید در محیط کارخانه ای وبه صورت انبوه ، باعث شده تا این درب های فلزی با قیمت بسیار مناسب تر به دست مشتری برسند. پارسا لیزر برای مشتریانی که عجله دارند و می خواهند درب فلزی را در اسرع وقت تحویل بگیرند امکانات فروش فوری درب فلزی را به صورت پک کامل طرح انتخابی مشتری به همراه تمامی ملزومات مورد نیاز فراهم کرده است. این محصولات که بصورت خرید فوری درب می باشد که با مشاوره رایگان قبل از خرید با کارشناسان درب فلزی پارسا لیزر، تمام موارد فنی بررسی و ثبت و مراحل خرید تکمیل می گردد. محصول تولیدی ظرف کوتاهترین مدت، تحویل باربری می شود و در محل پروژه از طریق باربری محصول خریداری شده را می توان تحویل گرفت. تمام محصولات ارسالی دارای بسته بندی استاندارد می باشند تا در حین حمل ونقل دچار آسیب و هزینه احتمالی نشوند.

تولید درب های ساختمانی سفارشی

همچنین پارسا لیزر امکان تولید محصولات در سایز و ابعاد سفارشی را نیز برای مشتریان عزیز فراهم آورده که به این ترتیب درب مد نظر مشتری در طرح و مدل و هر سایز و ابعاد و آیتم درخواستی از قبیل درج لوگو سازمان ، شرکت ، رنگ ، قفل، دستگیره و … باشد که در مدت 10 الی 20 روزکاری تولید و به باربری تحویل داده می شود. این درب های تولیدی، مناسب برای انواع درب حیاط، درب پارکینگ، درب ریلی، درب باغ، درب ویلا، درب نفر رو، درب ساختمان، درب آپارتمان، درب منزل، درب اداری و تجاری می باشند.